Jakie są koszta kredytu SMS?

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: kredyt, kredyty, gotówka, kredyt sms, chwilówka
Kasa z SMS Kredyt

Ostatnio bardzo często mówi się o pożyczkach SMS. Jednak zazwyczaj pomijany jest rzeczywisty koszt tego typu kredytu, a jest to niezwykle ważna informacja dla klientów. W dzisiejszym artykule postaram się napisać ile kosztuje tego typu kredyt. Informacje czerpałem z witryny: mini credit.

Przede wszystkim chciałbym zaznaczyć, że cena pożyczki głównie zależy od firmy, która go udziela. Dlatego nie będę opierał się na pojedynczej ofercie, ale na dwóch różnych, a żeby być dokładnym na ofertach kredytowych: SMS Kredyt i VIA SMS. To uczyni mój poradnik bardziej rzetelnym.

Kasa z SMS Kredyt

Na samym początku powinniśmy wiedzieć, że koszt kredytu jest zależny od czasu na jaki kredyt bierzemy. Najczęstszym okresem w przypadku pożyczek SMS jest jeden miesiąc. Dlatego podam wam jakie są ceny kredytu dokładnie na taki czas.

SMS Kredyt posiada oprocentowanie o wysokości 25,5 %. Oznacza to, że pożyczając 200 złotych po miesiącu będziemy musieli oddać 251 złotych. Koszt pożyczki w takim przypadku wyniesie 51 złotych.

VIA SMS ma dużo niższe oprocentowanie wynoszące 12,5 %. Czyli biorąc pożyczkę na 200 złotych zostaniemy zmuszeni zapłacić 225 złotych, czyli koszt kredytu będzie równa 25 złotych.

Copyright © 2012 KredyX