Szybka pożyczka wyłącznie przez SMS

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: kredyt gotówkowy, pieniądze, sms, pożyczki
konto bankowe

Bardzo dużo banków udzielających kredytów podkreśla w reklamach szybkość z jaką wydawana jest decyzja o pożyczce oraz szybkość dostarczenia gotówki na nasz rachunek bankowy. Niestety reklamy mało kiedy są prawdziwe. W rzeczywistości czas udzielenia pożyczki w banku jest dość długi. Jedyną prawdziwą błyskawiczną metodą na pożyczkę są kredyty udzielane przez.

pożyczka przez SMS to oferta kredytowa, która pozwala nam wysłać wniosek o pożyczkę poprzez wiadomość SMS. Wygląda to tak, że w treści wiadomości SMS wpisujemy dane personalne (imię oraz nazwisko, pesel oraz numer konta) oraz wysokość pożyczki i wysyłamy go na podany numer. W odpowiedzi nawet w pięć minut pieniądze przychodzą na nasz rachunek bankowy.

Więcej o procesie wnioskowania o kredyt SMS możecie przeczytać na tej stronie: chwilówki sms.

konto bankowe

Jest to bardzo szybki sposób na pożyczenie pieniędzy. O taki pożyczkę możemy się starać nawet w środku nocy gdy potrzebujemy pieniędzy na już. Niestety wszystko co ma swoje zalety posiada też i minusy. Tutaj wadą są małe kwoty o jakie możemy wnioskować. Zazwyczaj nie są one większe od tysiąca złotych.

Copyright © 2012 KredyX