Pożyczki przez SMS

Kategoria: Pożyczki SMS
Autor: Mateusz
Tagi: pożyczki, kredyt, kredyt przez sms, pieniądze
Gotówka

Kredyty poprzez SMS zyskują coraz większą sławę, dlatego postaram się je opisać w tej kategorii, aby już dłużej nie były dla was ogromną niewiadomą. Najistotniejszą zaletą takich kredytów jest niezwykła prostota ich zaciągnięcia. Starczy, że wyślemy kilka smsów i gotówka znajdzie się na naszym rachunku bankowym. Niestety w momencie kiedy tego typu forma pożyczki debiutowała na rynku cena takiej pożyczki była bardzo duża, dlatego większość ludzi zraziło się do kredytu przez SMS.

Należy jednak wiedzieć, że sytuacja ta bardzo się zmieniła i kredyty SMS mają już oprocentowanie podobne do tradycyjnych chwilówek. Możecie się o tym przekonać przeglądając witrynę www: http://pozabankowiec.pl/51/tanszy-e-handel-i-tania-pozyczka-sms-kredyt/.

Jest to równoznaczne z tym, że już nie musimy unikać tego typu pożyczek oraz możemy je wykorzystywać w razie braku gotówki. Zanim jednak zdecydujemy się na jakąkolwiek firmę, która oferuje takie kredyty powinniśmy wykonać rozeznanie na rynku, gdyż różnice w ofercie poszczególnych firm są niezwykle duże.

Gotówka

Musimy też pamiętać, że kredyty SMS są przyznawane na bardzo krótki okres. Zazwyczaj na 1 miesiąc. Jednak istnieje możliwość wydłużenia terminu spłaty, lecz wiąże się to z dodatkowymi opłatami.

Copyright © 2012 KredyX